You are here

Ceník

Před zakoupením aplikace Tisk rostlinolékařských pasů je vždy nejprve třeba posoudit, zda je reálné zprovoznit její napojení na systém, který nyní používáte pro prodej rostlin. V současné době program umí komunikovat s e-shopy na eshop-rychle.cz a webareal.cz, pro jiné systémy bychom propojení doplnili, pokud to daný systém umožňuje (poskytuje API pro externí přístup); aplikace je na doplnění dalších systémů připravena.

Cena aplikace zahrnuje i (vzdálenou) instalaci na počítač uživatele, nastavení aplikace, ověření komunikace s jeho systémem a krátké zaškolení, jak aplikaci používat. Uživatelé mají k dispozici telefonickou a e-mailovou podporu.

Zakoupenou aplikaci je možné v rámci firmy používat na libovolném počtu počítačů, lze ji provozovat také jako přenosnou (portable) např. na externím disku.

Uživatelé mají po zakoupení aplikace přístup k aktualizacím aplikace po dobu nejméně 2 roky. Po této době aplikace funguje normálně dál, zatím však nedokážeme zodpovědně říci, zda další aktualizace budou také bezplatné, nebo za mírný poplatek. Pokud se však nezmění legislativní požadavky na vzhled pasů, je pravděpodobné, že nebude nutné ani příliš upravovat aplikaci (a budeme tak případně přidávat spíše uživateli požadované funkce).

Cena licence: 5 500 Kč + 21 % DPH.